השיגי את המראה

איפור עיניים חתולי
עם אפקט מקסימלי

איילינר הוא כוכב העונה, ללא ספק. גם שיק מינימליסטי. חברי את שני הטרנדים האלה יחד והנה מה שתקבלי: מראה של איפור עיניים זוויתי ללא רבב כמו של ויקי היילר, שנוצר על ידי אומן האיפור Matin Maulawizada של קליניק. ״אני אוהבת את המראה החתולי כי הוא כל כך מדויק. באופן כללי המראה הוא טבעי, אבל לא משעמם. וכשהאיפור שלי נראה בולט מדי או דרמתי מדי, אני לא מרגישה כמו עצמי״, אומרת ויקי, מייסדת Bikini and Passports.״המראה הזה הוא השילוב המושלם בין טרנד לסגנון האישי שלי.״

הציצו באינסטגרם של ויקי ותבינו למה היא מתכוונת. הסטייל שלה באופנה, עיצוב הבית וביוטי מופיע בפלאטה של צבעי ניוד משולבים עם צבעים ניטראליים קלאסיים כמו שחור, לבן ואפור. ויקי הקימה את הבלוג שלה לפני שש שנים כיומן נסיעות אישי, אותו חלקה עם חבריה ומשפחתה. סגנונה המתחבב בקלות, יעדי הנסיעות מעוררי הקנאה שלה ואהבתה למדיה חברתית הפכו במהרה את הפרויקט הקטן שלה לעבודה במשרה מלאה המשמש כהשראה יומיומית, מקור לעצות וטיפים מקצועיים למחפשים אחר סגנון דומה לשלה.

מאטין וויקי הכירו בטיול האחרון שלהם למרקש, שם ספגו את התרבות המרוקאית ושאבו השראה מהצבעים העשירים והעיצוב הייחודי. ״הבלוג שלי עוסק בעיקר בהשראה שמגיעה מנסיעות, במיוחד מראות הביוטי. מרקש ידועה במראה האיילינר המודגש ומאטין עזר לי לתת פרשנות למראה הזה לסגנון האישי שלי״, אומרת ויקי. כך תשיגי את המראה:

הכל מתחיל במראה זוהר.
עור נקי ורענן הוא חובה כשאת הולכת על המראה של ״פחות זה יותר״. ככל שהעור שלך יהיה זוהר יותר כך תצטרכי פחות איפור. ״קודם כל, חיממתי את העור שלה עם מייק אפ בגוון אחד יותר כהה מהגוון הטבעי שלה״, אומר מאטין, שהשתמש ב מייק אפ - SuperBalanced Silk  Board Spectrum SPF 15 בגוון Silk Bamboo. ״המפתח לגימור טבעי הוא להניח את המייק אפ על העור שלך, במקום לשפשף אותו לכל עבר. לא תראי מקומות שהוא מצטבר בהם והוא יוטמע באופן בלתי נראה בעורך. עשי זאת עד שהמייק אפ ייראה שקוף מספיק עד שתראי את העור שלך. אנחנו לא רוצים להסתיר את הנמשים שלה - הם מושלמים!״ הוא אומר. ואל תשתמשי בפודרה מעל המייק אפ - תשמרי על המראה זוהר ככל האפשר.

ההבדל הוא ממש קטן בין מינימלי לעמוס מידי.
בדרך כלל, מאפרים משתמשים באיילינר שחור נוזלי כדי ליצור איפור חתולי אבל מאטין הוא מעריץ של עפרון ה- High Impact Custom Black Kajal בגוון Black. ״קל יותר לשלוט בו מאשר באיילינר נוזלי ואפשר להוסיף ממנו עוד ועוד עד לרמת האינטנסיביות שאת רוצה בה. בנוסף, זה שחור מאט, לא מבריק כמו איילנר נוזלי, מה שממש מושך תשומת לב לקווי הריסים ונראה מאוד שיק״, הוא מסביר. יתרונות נוספים: הוא מחליק בקלות על העור ומונע נזילה ומריחה, זיעה ולחות, וכל אלה הרי חשובים מאוד במרקש בה הטמפרטורה יכולה לעלות על 35 מעלות.

״תחילה, ציירתי קו עבה לאורך קו הריסים במרכז העפעף העליון שלה״, מסביר מאטין. ״זה ייצור צורה מוצללת יפה של האיילינר ויתן עומק נוסף במרכז קו הריסים.״

בשלב הבא מאטין צייר קו דק יותר, רק לאורך הבסיס של קו הריסים העליון, מהזווית הפנימית של העין שלה, על הקו העבה יותר ורק קצת מעבר לזווית החיצונית של העין. ״אני אוהבת את האופן בו הטכניקה הזאת יוצרת לי מראה עין חתולי בלי להיראות דרמטי מדי״, אומרת ויקי.

הדגישי את האיילנר השחור עם צללית מבריקה.
״Lid Pop בגוון Vanilla Pop, שהיא צללית מבריקה בגוון חאקי היא המשלימה המושלמת לאיילינר שחור נוזלי. היא מאירה את המראה בלי לעשות את הכל למסובך״, הוא אומר. מאטין השתמש באצבעותיו כדי לטופף את הצללית על מרכז החלק העגול של העפעפיים שלה ואז משך את הצללית לצידי העיניים. ״שימי לב שהצללית לא תכסה את האיילנר השחור, כדי שהצבע השחור יישאר מאט ולא ייעלם או יהפוך לשימרי,״ הוא מסביר.

השלימי את המראה עם שפתון בגוון ניוד.
שפתון בגוון טבעי מושלם למראה שיק-מינימאלי. שפתון Pop Matte Lip Color+Primer בגוון Clove Pop היה הפתרון המושלם עבור ויקי. הוא החמיא לגוון עורה, צבע שיערה והסטייל האישי שלה. במקום למרוח ישירות מהשפתון, מאטין הניח את השפתון בקצות אצבעותיו לגימור עדין יותר. לאחר מכן הוא הוסיף שכבה נוספת לחיזוק.

צילום: רודי גייסר | כתבה: רייצ'ל הייס | מיקום: לה ממוניה מרקש

לרכישה