יפה בקלות

השפתיים המחמיאות ביותר
בגוון ניוד

חלק מהאיפור הטוב ביותר לא זוכה לתשומת לב ראויה ונעלם מהעין. לדוגמה: שפתיים בגוון ניוד. הגוון שלא-אמורים-לראות יכול לגרום לשפתייך להיראות בריאות ומלאות בגלאם. אך כמו בצפייה בבלרינה המבצעת גראנד ז׳טה בחינניות, למצוא את גוון הניוד המחמיא ביותר לגוון העור שלך זו משימה לא כ"כ פשוטה. המראה נכשל לא פעם בגלל שנשים רבות נוטות לבחור את הגוון הלא נכון עבורן.

לא כל השפתונים בגוון ניוד הם אותו הדבר, וצבע חום לא נחשב ניוד. הגוון שעובד כי טוב הוא גוון קצת יותר עמוק מגוון העור הטבעי שלך ויש לו תתי גוונים שיגרמו לעורך לזהור. גווני ניוד שהם יותר מדי חיוורים, אפורים או בוציים יכולים לגרום לך להיראות יותר כמו זומבי מאשר למראה יופי טבעי. ״כדי להימנע ממראה של גופה, חפשי ניוד שדומה לגוון עורך בתוספת של חמימות, אם זה אפרסק בהיר או טופי כתת גוון״, מייעצת מומחית הגוונים של קליניק, פלורי ווייט. "השפתון בגוון ניוד שלך צריך להעצים את השפתיים שלך, לא לגרום להן להיעלם בתוך העור שלך.״

כדי להקל על החיפוש אחר גוון הניוד המושלם לגוון עורך, הנה כל הניואנסים בניוד המבוססים על גוון המייקאפ שלך. אם גוון המייקאפ היומיומי שלך הוא התאמה מושלמת לעור שלך, אז כל הליפסטיקים בניוד האלה יתאימו גם כן. די קל, נכון? ומכיוון שליפסטיק אחד לא יכול להתאים לכל מצבי הרוח ולכל האירועים, כדאי לקחת בחשבון מרקמים שונים וגימורים שונים, משקפקף יומיומי ועד נוזלי עם גימור מאט.

אם גוון המייקאפ שלך הוא:מאוד בהיר

אז גווני הניוד שיתאימו לך הם: ״גוונים של אפרסק או קורל שיעצימו את השפתיים שלך ויגרמו להן לבלוט יותר משאר תווי פנייך״, אומרת פלורי. נ.ב., מעט שימר זהב לא יזיק בנוסף.

גווני הניוד שכדאי שתנסי (בכיוון השעון): Clinique Pop Lip Colour + Primer בגוון Beige Pop, Clinique Pop Liquid Matte Lip Colour + Primer in Cake Pop, Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm in Heaping Hazelnut, Clinique Pop Lip Colour + Primer בגוון Bare Pop.

אם גוון המייק אפ שלך הוא: בהיר באופן בינוני

אז גווני הניוד שיתאימו לך ביותר הם: ״ניודים עם גוון ורוד ובז׳ים חמים כתתי גוון יוסיפו מלאות ויעצבו את שפתייך״, אומרת פלורי. ״כדי באמת להעצים את השפתיים שלך בניוד, משכי את המייק אפ שלך מעט מעל הקו החיצוני של השפתיים שלך ואז תמרחי שפתון ניוד למרכז הפה שלך כדי לתת להן מימד נוסף״, אומרת פלורי.

גווני הניוד שכדאי לך לנסות (מלמעלה למטה):Clinique Pop Lacquer Lip Colour + Primer בגוון Nude Pop, Clinique Pop Matte Lip Colour + Primer בגוון Blushing Pop, Clinique Pop Liquid Matte Lip Colour + Primer בגוון Cake Pop, Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm בגוון Bountiful Blush.

אם גוון המייק אפ שלך הוא: בינוני

אז גווני הניוד המתאימים לך ביותר הם: ״גוון עמוק מעט יותר מגוון השפתיים הטבעי שלך עם תתי גוון של קינמון, קרמל או נחושת״, אומרת פלורי.

גווני הניוד שכדאי לך לנסות (מלמעלה למטה): Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm בגוון Whole Lotta Honey, Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm בגוון Curviest Caramel, Clinique Pop Lip Colour + Primer בגוון Nude Pop, Clinique Pop Lacquer Lip Colour + Primer בגוון Cocoa Pop.

אם גוון המייק אפ שלך הוא: כהה

אז גווני הניוד המתאימים לך ביותר הם: ״גוונים משלימים של מוקה, צימוקים ופטל״, אומרת פלורי. ״אם יש לך פיגמנטציה טבעי או חוסר אחידות בגוון העור, טשטשי את המייק אפ שלך על השפתיים תחילה כדי לנטרל אותן, ואז מרחי שכבה של ליפסטיק. שכבת המייקאפ תעזור גם לקבע את הליפסטיק ולתת לו את הגוון האמיתי שלו על השפתיים.״

גווני הניוד שכדאי לך לנסות (בכיוון השעון מלמעלה) הם: Clinique Pop Lip Colour + Primer בגוון Cola Pop, Clinique Pop Liquid Matte Lip Colour + Primer בגוון Boom Pop, Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm בגוון Chunkiest Chili, Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm בגוון Richer Raisin.

צילומים: כריסטין האן | צילומי סטילס: יאסו + ג׳אנקו | כתבה: הילארי פרסלי

לרכישה