משנה את כללי המשחק

8 טיפים מהפכנים
לשימוש במייקאפ ללא רבב

מייק אפ - לנשים רבות יש יחסי אהבה/שנאה איתו. הן אוהבות את הפוטנציאל ליצור מראה של עור מאוזן, ללא אדמומיות, ובמראה מושלם. הן שונאות את העובדה שזה יכול להיות ממש קשה לנסות להיראות כאילו בכלל לא השתמשת במייק אפ. לכן, את צריכה אסטרטגיה משוכללת כדי להשיג מראה טבעי מהמייק אפ שלך.

תחילה, את צריכה למצוא את ההתאמה למייק אפ המושלם עבורך. מייק אפ Superbalanced Silk Makeup Broad Spectrum SPF 15 מרגיש חסר-משקל על העור, אך בכל זאת נותן לך כיסוי בינוני ועמיד. החלק הטוב ביותר: הוא עוזר לשלוט בחלקי העור השומניים שלך, בזמן שהוא מעניק לחות לחלקים היבשים יותר - גאוני! את יכולה גם לבחון  את העור שלך כאן כדי לגלות פורמולות נוספות שיכולות להתאים יותר לסוג עורך .

לאחר מכן, את צריכה לדעת כיצד להשתמש במייק אפ שלך כמו מקצוענית. אנחנו נדאג לך. הנה כל הטיפים לשימוש מקצועי במייק אפ כדי להשיג מראה עור מושלם.

1. התחילי עם קנבס נקי
המייק אפ שלך ייראה טוב רק אם העור מתחתיו ייראה טוב, אז תחזוק שגרת עור טובה ועקבית היא המפתח. ממש לפני שאת מורחת מייק אפ, חשוב לנקות את העור כדי למנוע נקבוביות סתומות ולהסיר כל לכלוך שיכול להשפיע לרעה על מראה העור שלך. לאחר מכן, השתמשי בפילינג עדין כדי להסיר כל לכלוך ותאי עור מתים היכולים לגרום למייק אפ להיראות לא אחיד על העור. לבסוף, השתמשי בקרם לחות; מייק אפ יושב הכי טוב על עור מלוחח. (תחשבי על איך ספוג לח סופג מים טוב יותר כשהוא נקי ויבש.) גלי את שגרת הטיפוח המתאימה לך 3-Steps Skin Care System.

2. קחי את הזמן להכין את העור עם פריימר
אוקיי, פריימר יכול להוסיף שלב בשגרת המייק אפ שלך, אבל הוא יוסיף לך שעות ארוכות של מראה ללא רבב כי הוא הופך את העור למשטח חלק ומושלם. אם יש לך פגמים בעור כמו אדמומיות, חיוורן או פיגמנטציה, פריימר מתקן צבעים יכול לעזור לאחד את גוון העור לגוון שייראה הכי טוב עלייך.

3. היי שמרנית
תמיד תתחילי במריחת כמות  קטנה של מייק אפ, ואז תוסיפי עוד אם תצטרכי, כדי להשיג את רמת הכיסוי שאת זקוקה לה. המטרה היא להשתמש במייק אפ רק באזורים בהם את זקוקה לכך, כדי שהעור שלך ייראה כמו עור טבעי. ובואי נודה בכך: אין דבר גרוע יותר מפנים מכוסים במייק אפ כמו עוגה. (רמז: אם את צריכה להשתמש במייק אפ על כל שטח הפנים שלך כדי שהעור ייראה אחיד, את משתמשת בגוון הלא נכון לך.)

4. מרחי את המייק אפ מבפנים כלפי חוץ
מקדי את המייק אפ במרכז הפנים, במקומות בהם אדמומיות ופצעונים יכולים להיות יותר בעייתיים. מרחי רק טיפה של מייק אפ על כל צד של האף שלך, ובמרכז המצח והסנטר, ומשם טשטשי אותו כלפי חוץ. ״אחרי שכל המייק אפ טושטש, מרחי עוד טיפה על המקומות האדמומיים או על הפצעונים כשכבה דקה נוספת,״ אומרת אומנית האיפור של קליניק, פלורי ווייט.

5. טפחי אל תשפשפי
בין אם את משתמשת במברשת למריחת מייק אפ (סיבים סינתטיים הם הטובים ביותר) או בקצות אצבעותייך, השתמשי בתנועות טפיחה, כלומר טופפי על העור שלך בעדינות את המייק אפ. הימנעי ממריחה או שפשוף, כי אלה רק יזיזו את המייק אפ לכל עבר ויגרמו לפספוסים. ״אני אוהבת להניח את המייק אפ בעדינות על העור. החום של קצות האצבעות עוזר למייק אפ להתמזג יחד עם העור ולהיראות כמו שכבה אחת,״ אומרת פלורי.

6. אל תשכחי את האוזניים!
לעתים קרובות אנחנו שוכחות אותן. האוזניים שלך הן חלק מהפנים שלך. אם את נוטה להיות אדומה בתנוכי האוזניים שלך, העבירי בקלילות את מברשת המייק אפ שלך עליהם כדי שהם ישתלבו עם שאר חלקי פנייך.

7. קבעי את המייק אפ ותשכחי ממנו.
רוב הנשים משייכות פודרה עם מראה מאט אבקתי אבל שימוש בפודרה משיית בתפזורת כמו Blended Face Powder and Brush מעל המייק אפ שלך יכולה להבטיח שהוא לא יימרח וישמר את הגימור שלו. טבלי מברשת פודרה גדולה ורכה לתוך הפודרה ואז נערי את המברשת כדי להסיר חומר עודף - את אמורה לראות את הסיבים דרך הפודרה. לטפי את פנייך עם המברשת בקלילות והשתמשי ביותר ממנה באזורים שנוטים להבריק, כמו אזור הטי שלך, הסנטר ומתחת לעיניים, אם יש צורך בכך.

8. השתמשי בקונסילר רק באזורים שאת זקוקה לו.
אם יש אזורים שמייקאפ פשוט לא מספיק להם, כמו כהויות מתחת לעיניים, נקודות אדומות או אדמומיות, השתמשי בקונסילר על אותם אזורים בטיפוף אל תוך העור, בלי להזיז את המייקאפ שלך. המלצה: Airbrush Concealer הוא קונסילר שמתפזר אופטית ויש בו מרכיבים המבהירים את העור ואת הקונטורינג הטבעי של הפנים.

צילום: קריסטין האן | צילום סטילס: יאסו + ג'ונקו | כתבה: קטי ליבאנוס

לרכישה